★★★★★ 4.2 130 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.dermatocare.ca
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • This is Power Recliner Lift Chair Linear Actuator Motor Model JLDQ.12.109.80 Replacement
  • The Motor can replace Motor Model JLDQ.12.109.80
  • Minimum install size: 109 mm/4.29 inches, Stroke: 80 mm/3.15 inches
  • 2 Pin FLat Round Female Plug Head Motor
  • Check Label and also troubleshoot the switch/remote or power supply before ordering the motor
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
130 ratings | 53 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (101)
4 stars
6% (8)
3 stars
3% (4)
2 stars
2% (3)
1 star
11% (14)